







780 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Універсал |