






960 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Універсал |