





2 200 ₴

Функціональна сумка для транспортування із міцного поліестеру. З зовнішнього боку матеріал покритий поліуретановим покриттям, що захищає від вологи.
Основне відділення закривається на U-подібну блискавку, що дозволяє легко упаковувати сумку та керувати інвентарем. Він також оснащений 4 зовнішніми кишенями: 2 на блискавці та 2 на липучці.
Регульований плечовий ремінь включає зручну підкладку для зручності перенесення великої кількості спорядження. Шнурок у верхній частині сумки дозволяє прикріпити куртку або толстовку. На дні сумки є 5 пластикових підставок для захисту сумки від пошкоджень та бруду.
Численні стрічки у системі MOLLE/PALS дозволяють прикріпити додаткове обладнання. Крім того, з обох боків сумки розміщені панелі на липучці для кріплення нашивок та емблем. У комплект входить нашивка із логотипом Mil-Tec.

🚛 Доставка по всій Україні 1-2 дні
Працюємо по передоплаті в 150 грн на карту ПриватБанку, почастішали випадки фейкових замовлень, посилки не забирають і ми залишаємось у збитку
Інтернет-магазин ПЕЧКИН
Якісне обслуговування: допомагаємо із вибором моделей. Вміємо йти на компроміси у кожній окремій ситуації
Якщо у Вас виникли питання – зверніться до менеджера! Ми завжди з радістю допоможемо Вам, проведемо належну консультацію і зробимо все, щоб Ви якнайшвидше отримали Ваше замовлення і залишилися задоволені!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm Mil-Tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74 |
| Довжина | 48.5 см |
| Обсяг | 25 |
| Ширина | 24.5 см |