




700 ₴
Перчатки тактичні здатні витримувати температуру до -20. При цьому вони добре зігрівають руки. Такі без назви Руки не займають багато місця, легені по вазі і компактні. А найважливіше те, що вони дуже зручні й гнучкі. Одним з найбільших привілеїв, які приносять задоволення. Військові рукавички, вважається, що вони дуже швидко висихають.
Переваги:
| M | обхват долоні до 22см, ширина долоні до 10см |
| L | обхват долоні до 23см, ширина долоні до 11см |
| XL | обхват долоні до 25см, ширина долоні до 13см |
🚛 Доставка по всій Україні 1-2 дні
Працюємо по передоплаті в 150 грн на карту ПриватБанку, почастішали випадки фейкових замовлень, посилки не забирають і ми залишаємось у збитку
Інтернет-магазин ПЕЧКИН
Якісне обслуговування: допомагаємо із вибором моделей. Вміємо йти на компроміси у кожній окремій ситуації
Якщо у Вас виникли питання – зверніться до менеджера! Ми завжди з радістю допоможемо Вам, проведемо належну консультацію і зробимо все, щоб Ви якнайшвидше отримали Ваше замовлення і залишилися задоволені!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Захист на костяшках пальців, Отвір для вентиляції, Короткопалі, Застібка липучка |
| Розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |