









Відправка з 06 квітня 2026690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Універсал |