







670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Універсал |