







950 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Універсал |