









750 ₴
Міцні захисні рукавички - незамінна річ для солдатів, туристів, спортсменів, а також рибалок і мисливців. Втім, ті, хто просто часто буває на природі та любить активний відпочинок, займається боротьбою, а також часто їздить на велосипеді, теж знайдуть застосування рукавичкам. Військові рукавиці виготовлені з якісного та надійного матеріалу, тому розраховані на довгу службу своєму власнику.
Перчатки тактичні здатні витримувати температуру до -20. При цьому вони добре зігрівають руки. Такі рукавички не займають багато місця, легкі по вазі і компактні. А найважливіше те, що вони дуже зручні й гнучкі. Військові рукавички, вважається, що вони дуже швидко висихають.
Переваги:
| M | обхват долоні до 22см, ширина долоні до 10см |
| L | обхват долоні до 23см, ширина долоні до 11см |
| XL | обхват долоні до 25см, ширина долоні до 13см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oakley |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Захист на костяшках пальців, Отвір для вентиляції, Короткопалі, Застібка липучка |
| Розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |