







2 800 ₴
🚛 Доставка по всій Україні 1-2 дні
Працюємо по передоплаті в 150 грн на карту ПриватБанку, почастішали випадки фейкових замовлень, посилки не забирають і ми залишаємось у збитку
Інтернет-магазин ПЕЧКИН
Якісне обслуговування: допомагаємо із вибором моделей. Вміємо йти на компроміси у кожній окремій ситуації
Якщо у Вас виникли питання – зверніться до менеджера! Ми завжди з радістю допоможемо Вам, проведемо належну консультацію і зробимо все, щоб Ви якнайшвидше отримали Ваше замовлення і залишилися задоволені!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Сумісність з гідратором, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Лямки анатомічної форми |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 см |
| Обсяг | 36 |
| Ширина | 28 см |